Kurumsal

Adalin Group

Firmamız; Antalya ili ve ilçelerinde,  ilaçlama, temizlik, fümigasyon ve dezenfeksiyon alanında tecrube kazanmış, İnsan ve Çevre Bilincinin farkında olan 3 adet Ziraat Mühendisi ve Uygulama Operatörleriyle, bu sektörlerdeki Yasa/mevzuat şartlarına bağlı kalarak ,  müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, güvenilir hizmet sunmayı, teknolojiye ayak uydurarak kalıcı ve kesin çözümler sunmayı taahhüt eder. 

İlaçlama sektöründe; 2 adet mesul müdür,  2 adet ekip şefi , uygulama operatörleri ve 3 adet araç ile hizmet vermektedir.  Firmamız, Yasa ve mevzuatlar gereği bulunması gereken araç ve gereçlere sahip olmasının  yanında iş hacmine göre yeni araç ve ya personellere ihtiyaç duyulduğunda hemen temin edebilecek mali yeterliliğe sahiptir. İlaçlamada kullanılan Biyosidal Ürünler; Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı ürünler arasından İnsan Ve Çevre Sağlığı göz önünde bulundurularak özenle seçilir, uygun yöntemlerle, yönetmeliğe uygun tedbirler alınarak tecrübeli operatörlerimiz tarafından ve Mesul Müdürümüz gözetiminde uygulanır. Ayrıca evde bulunan evcil hayvanlar ve 0-12 yaş grubu çocuklar göz önünde bulundurularak insanlar için toksitetesi düşük kimyasallar kullanılır ve alışılagelmiş uygulama yöntemlerinin dışında yöntemler kullanarak çocuklarımızın ve evcil hayvanlarımızın sağlığı için bütün riskler ortadan kaldırılır.

Temizlik sektöründe; Kurumsal alanlara temizlik personeli temini, Fabrika temizliği, AVM temizliği gibi alanlarında uzmanlaşmış personeller ile talep doğrultusunda hizmet vermekteyiz. 

Fümigasyon alanında, 2 adet Uygulama Operatörü ve yardımcısı, 2 adet Ziraat Mühendisi ile yasa ve mevzuat gereği bulunması gereken ekipmanlar & yetki belgeleriyle, A sınıfı iş güvenliği uzmanı eşliğinde uygun fiyat poitikası ile iş güvenliğini ön planda tutarak Uluslararası çalışan taşıtlarda ve giriş noktalarında uygulanacak ilaçlama işlemlerine ait yetki belgesi olan sayılı firmalardan biri olarak hizmet vermekleyiz. Bunun dışında Antalya ili ve çevre illerde bütün Gümrüklü sahalarda fümigasyon hizmeti ve ilaçlama hizmeti veren sayılı firmalardan biriyiz.   

MİSYONUMUZ

Firmamız İLAÇLAMA, DEZENFEKSİYON,FÜMİGASYON ve TEMİZLİK sektörüne yıllarını vermiş, Toplumsal ve Çevre Sorumluluğunun bilincinde olan   Ziraat Mühendisleri ve Uygulama Operatörleriyle, bu sektörlerdeki Yasa/mevzuat şartlarına bağlı kalarak , müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, güvenilir hizmet sunmayı, teknolojiye ayak uydurarak kalıcı ve kesin çözümler sunmayı taahhüt eder.

Antalya'da haşere ilaçlama alanında firmalarca yapılan yanlışlar, ruhsatsız olarak çalışan firma ve şahıslar, ilaçlamada kullanılan ruhsatsız ürünler, toplu yaşam alanlarında kullanılan toksititesi yüksek zirai ürünler vs. göz önünde bulundurulduğunda İNSAN SAĞLIĞINI apaçık tehdit etektedir. Bu sebepten dolayı Antalyada haşere ilaçlama hizmeti veren bütün yetkili firmaların en önemli kaygısı İNSAN SAĞLIĞI olmalıdır.

Antalyada haşere ilaçlama hizmeti vermekte olan firmamız öncelikle insan sağlığını ön planda tutup, sadece hedef canlı üzerinde etkili ruhsatlı çevre sağlığı ürünleri kullanıp, ilgili yasa ve mevzuatlara bağlı kalarak kaliteden ödün vermeden, güvenilir hizmet vermeyi taahhüt etmektdir. 

Bunların dışında, yetişkin bir insandan daha hassas olan 0-12 yaş grubu çocuklar ve evcil hayvanların bulundukları ortamda alışılagelmiş yöntemler dışında farklı yöntemler kullanılarak çocuklarımız ve evcil hayvanlarımız için güvenli bir ortam sunmayı verdiğimiz Biyosidal Ürün Uygulama İşlem Formu ile garanti altına alıyoruz. 
 

Başlıca  referanslarımız

*Antalya Bahar Tavukçuluk Gıda. San. Tic. Ltd. Şti

*Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 

*Antalya Organize Kaçakçılık Şube Müdürlüğü

*Antalya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü

*Antalya Korkuteli  Mediyaşam Hastanesi 

*Antalya Anadolu Hastanesi

*Antalya Akdeniz Diyaliz Merkezi

*Antalya Muratpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu

*Özpınarlar Sitesi

*Lara Hill Sitesi daha bir çok site

Sosyal Medyada Paylaş: