Korsan İlaçlamaya Dikkat

          İlaçlama firmalarına dikkat edin! Sadece ruhsatlı olması da yeterli değil. Firma sahipleri sadece ziraat mündisleri, biyolog ve gıda mühendislerinin alabildiği mesul müdürlük sertifikalarını kiralama yolu ile ruhsat alabiliyor. Firmamız kurucularının tamamı ziraat mühendisi ve teknik anlamda 17 yıllık tecrubeye sahiptir.

 Antalya ilinde İlaçlamadan para kazanmak adına aşağıda sahip olunması gereken belgelere sahip olmadan ilaçlama yapan şahıslar ya da bu belgeleri kiralayarak işinin ehli olmayan firmalar tarafınca kendimiz ve sevdiklerimiz riske atılıyor.    Bu ilaçlamaların sonucunda belki akut zehirlenmeler gözlemlenmiyor. Ancak bilinçsiz uygulamalara maruz kalan insanların hepsinde ileriki yıllarda kalıcı hasarlara yol açıyor. Uygulamaları ucuza yapmayı taahhüt eden firmaların bu işte kullanılması gereken çevre sağlığı ürünleri yerine daha ucuz olan ziraii ürünleri kullanmadığından emin olunuz. Aksi taktirde tölere edilebilinir aktif madde miktarından çok daha fazlasına maruz kalmanız olasıdır. ilaçlama sonrasında evinizin  böcekten arınmış olması başarılı bir ilaçlama yapılmış anlamına gelmez. BAŞARILI İLAÇLAMA;EVİNİZİ BÖCEKTEN ARINDIRIRKEN,SİZİN BU MÜCADELEDEN HİÇ BİR OLUMSUZ ETKİ GÖRMEMİŞ OLMANIZDIR.  

     İlaçlama firmaları T.C.  Sağlık Bakanlığı tarafından verilen 'MESUL MÜDÜR' sertifikasına sahip olan bir personel (Ziraat Mühendisi, Kimyager , Biyolog) bulundurmak zorundadır ve bu personeller eşliğinde hizmet vermek zorundadır.

     İlaçlama firmaları bağlı bulunduğu ilin İl Sağlık Müdürlüğü'nden alınan BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ'ne sahip olmak zorundadır

     İlaçlama firmaları , ilaçlama hizmetinde kullanılan ürünlerin ticari isimlerini , aktif maddelerinin  ve uygulama yöntemlerinin yazılı olduğu bir 'İŞLEM FORMU' hazılayıp müşteriye vermekle sorumludur.

     İlaçlama öncesi ve sonrasında alınacak tedbirlerle ilgili bilgileri sözlü ve yazılı olarak müşteriyi bilgilendirmekle sorumludur.

     BU KOŞULLARI SAĞLAMAYAN FİRMALARLA ÇALIŞIP SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN! HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ ÇOCUKLARINIZIN SAĞLIĞINI RİSKE ATMAYINIZ!

 

 

   DİĞER İLAÇLAMA FİRMALARINDAN EN BÜYÜK FARKLARIMIZ;

- Her firma, mesul müdürlük görevini götürecek olan en 1 adet ziraat mühendisi, kimyager ya da biyolog bulundurması şarttır. Çoğu firmalar mesul müdürlük sertifikasını kiralayarak yetki belgesini alır. Firmamız bünyesinde 3 adet ziraat mühendisi mevcuttur.

-İlaçlama sektöründe yetki belgesi almış firmaların dışında şahıs olarak düşük ücretler karşılığında ev ilaçlaması yapan insanların ve bazı firmaların aksine ilaçlamada kullandığımız ürünler çevre sağlığı ürünleri olup tamamen zararsızdır.

-Diğer firmaların aksine ilaçlama sonrasında müşterilerimize ilaçlama işlem formu vererek, kullanılan ilaçlar hakkında bilgi vermekle birlikte doğacak bütün problemlerden sorumluyuz teminatını sağlıyoruz.

-Ev ilaçlaması yaptıran müsterilerimizin o sene içerisinde herhangi bir şikayeti durumunda, ücretsiz olarak uygulama yapıyoruz. Hayatınızı zorlaştıran böcekler konusunda tamamen garanti altındasınız.

Sosyal Medyada Paylaş: