Çocuklar Konusunda Hassasız

Hizmet verdiğimiz Haşere ile mücadele sektöründe, herşeyden önce bir anne-baba olarak üzerimize düşen görevin verdiği ağır sorumluluk duygusu ile görevimizi yapmaktayız. 0-12 yaş grubu çocukların ve evcil hayvanların yaşadıkları ortamda daha da hassas olmak gerekir. Çünkü uygulanan biyosidal ürünlerin etkileri doğrudan vücut ağırlığı ve deri kalınlığı ile ilişkilidir. Bu yüzden mücadelede tek hedef; böcekleri öldürmek değil, böcekleri öldürürken bunu insan sağlığına zarar vermeden yapmak olmaktır.

Biyosidal Ürün uygulama Sertifikası, Uluslararası alanlarda Biyosidal ürün uygulama izin belgesi, TSE ve daha bir çok sertifikaya sahip olan firmamız şüphesiz Antalya'nın alanında en iyi firmasıdır. Bilinçsiz yapılan her uygulamanın böceklere olduğu kadar insanlara da zararı var. Basit gibi görünen uygulamanın doğru olabilmesi için uygulama yöntemlerine, uygulama alanlarına, uygulama dozajlarına ve bekleme sürelerine mutlaka dikkat etmek gerekir.

Haşere mücadelesi için yapılan uygulamalardan sonra evde bulunan bireylerde yüksek ihtimalle akut zehirlenme görülmez. Bu uygulamaların doğru yapıldığı anlamına gelmiyor. Bilinçsiz yapılan her uygulama sonrasında, ileriye dönük kalıcı hasarlar olma ihtimalini arttırıyor. Yanlış uygulama, yanlış ürün seçimi, eğitim almamış personel ile yapılan uygulamalardan, daha önce de bahsettiğimiz gibi çocuklarımız daha fazla zarar görüyor. Bu nedenle evinizde yaptıracağınız ilaçlama öncesinde mutlaka firmaların yetkilileri ile görüşüp detaylı bilgi alınız. Firmaların T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı olmasına, ürünlerin Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından desteklenmiş olmasına mutlaka dikkat ediniz! Her uygulamadan sonra firmadan mutlaka 'işlem formu' alınız.

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI ÇEVRE İLE OLUR!

Sosyal Medyada Paylaş: